Bass trap Nedir ?

Akustik bass trap süngerlerinin alçak frekans problemlerini gidermede en iyi çözümlerden biridir. Diğer akustik ürünlerle ve köşe küp ile kullanıldığında %100 çözüm üretmektedir. Özellikle köşelerde oluşan düşük frekans titreşimlerini minimize ederek yok eder. Çok iyi bir ses yutucu özelliğe sahiptir. Uygun ve ekonomikliğinin yanı sıra kolay uygulanan bir üründür.

Bas traplarımız, ev sinemalarının, kayıt stüdyolarının, mastering süitlerinin ve ciddi dinleme ortamı sağlamak için inşa edilen diğer mekanların akustik ve yankılanma özelliklerini kontrol etmek için tasarlanmıştır.
Bas traplarımız, uzun ses dalgaları nedeniyle özellikle zahmetli olan sesli bant genişliğinin bir parçası olan düşük frekanslarda oda yansımalarını kontrol etmek için bir araç sağlar.

 • Yankılanmayı, yansımaları ve çarpık yankıları azaltmada büyük ölçüde yardımcı olur.
 • En az yerden maksimum absorpsiyon sağlayan çok verimli, düşük frekanslı bas emici.
 • UL94 HF1 sınıflamasına uygun, yüksek kaliteli akustik köpükten titiz İngiliz standartlarına kadar üretilmiştir.

  IA Hafif simgeler

  Ses emici özelliklere sahip hafif ve yarı sert bir panel. Sağlam renklerle tasarlanan

  Cube ™, çok sayıda mekansal tasarım ve iç mekan çözümlerinde kullanılabilir.

   

   
   
  IA Simgeler Geri Dönüştürülmüş

  Tüketici sonrası geri dönüşümlü malzeme en az% 65 içeren (PET şişe pulu); Cube ™ tamamen güvenli, toksik olmayan, alerjenik değildir ve tahriş edici değildir.

   

  IA Simgeler şehir

  Eğitim, perakende ve ticari iç mekanlar için dekoratif ve işlevsel akustik duvar kaplaması, yaratıcı orta ve tek başına bir özellik.

Köşe Bass Yutucu

 

Bass Trap Neden Önemlidir ?

Bir oda da bass trap kullanılmadığı zaman oda da, bazı frekansları olması gerekenden daha yüksek sesle bazı frekanslar ise olması gerekenden daha yumuşak bir ses haline gelerek ortamdaki sesi bir hayli etkileyecektir.

Örneğin canı müzik olan bir cafe de, bass trap uygulaması yapılmadığında ortamda ki ses tonlarının bazıları kısık bazıları ise gürültülü gelecektir.Bu da ortamda müzik karışmasına yol açacak ve böylelikle ortamda ki ses kalitesi düşecek ve ses bir süre sonra kulağa rahatsız çınlamalar verecektir.

Bass Traplar köşe küpler ile kullanıldığında daha yüksek ses frekanslarını tutarak ortamdaki ses kalitesini daha faza arttırmaktadır.

Akustik düzenleme yapılamayan bir oda da  farklı ses frekansları duyulur.

Bass Trap Kurulumu

Benzersiz ‘kama’ tasarımı, köşelerde veya duvarlarda kolay yerleştirme imkanı sağlar ve en zorlu mimari çevreye uyacak şekilde daha fazla esneklik sunar. Daha da fazla bas emilimi için bas bindirmeleri istiflenebilir, bir duvar kümesi oluşturmak üzere gruplandırılabilir veya duvar ve tavan köşelerinde uçtan uca yerleştirilebilir.
Solvent bazlı yapıştırıcı kullanarak kurulabilir.

Basstrap Modelleri

En uygun fiyata Bas Traplar size bir telefon kadar yakın.Hemen bizimle iletişime geçerek toplu veya perakende olarak Bass Trap satın aabilir veya  mekanınıza en uygun bass trap sistemi için keşif talebi isteyebilirsiniz.

About the author

Comments are closed.

Bizi Arayın