Yenilikçi Çözümler Alanındaki Hizmetlerimiz

Kapı Altı Giyotin

Otomatik Kapı Altı Ses Perdesi

Bu otomatik kapı tabanı, normal ses seviyeleri için mümkün olan en iyi ses sızdırmazlığını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Alüminyum gövde, kendiliğinden sönen, kapalı hücreli bir conta epdm veya birincil sızdırmazlık elemanı olarak işlev gören sağlam epedeme malzeme ile donatılmıştır. Ek olarak, alüminyum eloksal kaplamanın iç kısmı ekstra koruma sağlamak için kauçuk ile donatılmıştır.

Kapı altı ses yalıtımı ürünü AB standartlarına uygun mekanizma en yüksek kalitedir ve 200.000 fazla açılma için test edilmiştir!

Kullanılan alüminyum kasa, uzun ömürlü ve pürüzsüz yüzeylidir.

Otomatik Kapı Giyotini

EDPM conta : Her iki conta malzemesi de yüksek ses kontrol özelliklerine sahiptir ve çok dayanıklıdır. Bununla birlikte, sağlam epdm yıllar boyunca daha uzun süre dayanacak ve yüksek frekanslı trafik veya konuşma gürültülerinin olduğu odaların kapı altı boşluklarının izole edilmesi maksatlı kullanılmalıdır.

Bu ürün, çizimlerde gösterildiği gibi, yüzey montajlı veya yarı mat prizli olarak mevcuttur. Yüksek ses kontrolü için destek almanız önerilir, ancak elle tutulur değildir ve direk olarak kapı tabanının içerisine gizli olarak veya kapı yüzeyine uygulanabilir (karohalı, cam kapı alana uygulandığında ciddi değerlerde yalıtım sağlar ). İstenilen ölçülerde üretim gerçekleştirilebilir, stoklarımızda standart ölçüler devamlı olarak bulunmaktadır. Montaj vidaları ve sağlanan talimatlar. 

Özel Boyutlandırma : Standart dışı özel ebatlar ofisimizden bilgi alabilirisniz. Lütfen 0216 592 1332 numaralı telefondan bize ulaşın.

Kapı Altı Giyotin

Nasıl çalışır:

Kapı altı ses aparatı ürünü, kapıyı kapatma basıncıyla aktive edilen gizli bir yaylı mekanizma kullanmaktadır (baştaki pirinç somun, contayı düşüren kapı önü tarafından içeri itilmektedir). Yüksek kaliteli neopren kauçuk conta, sıkı bir sızdırmazlık oluşturmak için kapının kapanması üzerine boşlukları doldurarak 15 mm’e kadar boşlukları doldurur ve düzgün bir kapı çalışması sağlamak için kapı açıldığında otomatik olarak yükselir. Kapı tabanları 200.000 deneme ile test edilmiş ve otomatik kapı izolatörü de aynı mükemmel kaliteyi sağlamıştır.

Otomatik Kapı Altları, sipariş edilen ebatlara bağlı olarak sahada 3-6 cm’ e kadar kesilebilir.

Not , Maksimum ses kontrolü için, kapı ile zemin arasındaki boşluğu en fazla 1/2 cm’lik bir mesafede tutmanızı öneririz. Daha büyük aralıklar, kapı altına bir kapı eyer veya ilave bir ahşap şerit ile sorun giderilebilir.

(   Kayıt stüdyoları gibi en zorlu durumlarda kullanmak için değerleri ve performansları daha yüksek olan kapı altı izolatörler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yangın Dayanımlı Ahşap – Metal – Alüminyum – Pvc Kapılar

30″ DAKİKA YANGIN SERTİFİKALI

Genel Özellikler:
Ses Yalıtımı, koku kontrolü, duman kontrolü kapılar için
Hava ve su geçişlerini minimize eder.
Standart 330 – 430 – 630 – 830 – 1030 – 1230 – 1330mm uzunluklarda.
1430 – 1530 – 1630 – 1730 – 1830mm uzunluklar özel çift ayarlanabilir mekanizma ile.
200mm kısaltma boyu (330mm 70mm, 430mm 130mm kısaltılabilir).
Standart uygulama gizli vida ile pratik montaj.
Plastik basma pistonu 3mm alyan anahtarı veya tornavida ile ayarlanabilir.
Akustik kontrollü EPDM conta.

Teknik Özellikler:
Özel patentli mekanizma; giyotin önce menteşe tarafından düşer ve dereceli makas hareketi yaparak tam kapatır.
IFT Rosenheim tarafından sertifikalandırılmış 42 dB ses yalıtım değeri:

(EN ISO 10140-1: 2012 / 10140-2:2010 / 717-1:2013).
Duman Kontrolü (EN 1634 – 3).
Mekanizma monte edildikten sonra menteşe tarafından çıkartılabilir.
200.000 kez kapatma çevrimi için test edilmiştir.
15mm maximum düşme payı.

Opsiyonel:
Yüzeyden pratik montaj için metal bağlantı aparatı.
Prinç basma pistonu tornavida veya 6 köşeli anahtar ile ayarlanabilir.

 

    

 

dB 55 Akustik Panel

Yüksek Performanslı Akustik Panel

dB 55

Akustik panel dB55 Bir odadaki istenmeyen ses dalgalarının yansımalarını kontrol etmek için en uygun maliyetli yöntemdir, odanın çevresine akustik dB55 panelleri uygulanmaktadır. Ses dalgaları dB55 çarpması sonucunda üzerinde bulunan gözenekler enerji emer ve yansımayı minimize eder. Bu olayın neticesinde, ses frekanslarını yani ses enerjisini kinetik enerjiye dönüştürülür ve odadaki yansıma yankısı giderilir.  Akustik panel dB55 ürünümüz müzik odası, stüdyo, kayıt odası, dublaj odası ve benzeri alanlarda rahatlıkla montaj edilip kullanılmaktadır.

dB55 Akustik Paneller Hakkında

Akustik sünger sesi engellemez, yankıyı emer

Akustik köpük oda B’yi oda A’nın gürültüsünden korur.

Akustik süngerler sonsuza dek kullanılmaz. Ortalama raf ömrü 7-10 yıldır.

Profil kesim yüzeyli akustik paneller, düz akustik sünger panellere oranla daha fazla emilim sağlar.

Ses frekansı 1000 Hertz ise daha kalın köpükler daha ince köpüklerden daha fazla sesi emer.

Daha kalın akustik köpükler düşük frekans aralığında daha fazla ses absorbe eder (davul, temel gitar, endüstriyel ses)

Panel yerleştirme, odanızda doğru miktarda ve doğru noktalarda kullanıldığı takdirde tamamen kaplamaya ihtiyaç kalmaz.

 

dB Live Akustik Panel

dB Live

dB Live Akustik Panel

İyi ses kaydetmek ve çalışma alanınızın dekoratif ve görsel olmasını arzu ettiğiniz anda dB Live yanınızda.

 • Düşük maliyet

 • Renk Seçeneği

 • Kolay kurulum

 • Esnek yapı

 • Ek yersiz montaj imkanı

 • 60×60 ve 50×50 ölçü seçenekleri

Potansiyel yansıma alanlarının dB Live ile simetrik – a simetrik yada tamamen uygulama yapılabilir. Basstrap ları ve köşe küplerini yerleştirildikten sonra, bir sonraki adım  akustik zemin halısı ile odanızın akustik düzenlemesini tam manasında sağlamış olursunuz.

Ancak bu projeyle uğraşırken, aşağıdaki detayları da dikkate almanızı öneririm:

 • Akustik düzenleme ses yalıtımı yapmaz.
 • Ses yalıtımı yapılacak alanın duvar tavan tamamen kaplanması gerekir.
 • dB değerlerine istinaden ses yalıtım maliyetleri değişkenlik gösterir.
 • İhtiyaç duyulduğunda kapı ve pencereler de değiştirilir.

 

 

Akustik 3D Panel

Akustik 3d Panel

Akustik, çoğu zaman ihmal edilen iç tasarımın bir yönüdür. Yeni binalardaki odalar daha büyük yapıldığında ve evlerimizde daha az duvar varsa, akustik elementlere ihtiyaç da artar. İnsan zihni tüm duyularımızdan etkilenir ve can sıkıcı bir ses, sağlığımızı etkiler ve rahatsız edici bir durum ortaya çıkar. Bu konuyla uğraşmak için 2015 yılından bu yana pazarda yeni standartlar belirleyen Desibel Akustik® akustik paneller geliştiriyoruz.

 

Akustik 3d paneller hakkında bilmeniz gerekenler

IA Simgeler şehir

Konut, eğitim, perakende, misafirperverlik ve ticari iç mekanlar için dekoratif ve işlevsel akustik 3d yüzey

Son derece dayanıklı ve uzun vadeli istikrarın sağlanması, Akustik 3d panel montaj kolaylığı sağlar.

IA Simgeler renk örneği

Çağdaş tasarımları ve renkleri bir dizi mevcut,Akustik 3d panel, benzersiz ses yutucu yüzey alanı ile gürültüyü en aza indirir

3D Çini Akustik Grafik

Akustik 3d Panel

Estetik odaklı ve akustik de üstün performans sergiler, akustik 3d panel dokulu yüzeyi sayesinde aradığınız çözüm olabilir. 3D akustik duvar panelleri, konuşma anlaşılabilirliği ve sosyal etkileşimin önemli olduğu akustik ortamı geliştirmek için çalışırken herhangi bir iç mekan için mükemmel bir görsellik özelliği oluşturur. Akustik 3d panel, restoranlar, ofisler, konferans salonları ve kamusal alanlar gibi geniş oda tipleri için güzel bir çözümdür.

Ürünlere Ait Model ve Fiyatlar İçin Bizimle İletişim Kurabilirsiniz.

Flexi Kare Süngerler

Flexi A50

49 x 49 x 50 mm, minimum 10 adet
59 x 59 x 50 mm, minimum 10 adet
Stok durumu  :   Mevcut
Renk Kodu      :  Gri Antresit

Standart renkli süngerler zamanla oksijen ve havadaki materyaller ile tepkimeye girer ve sarıya döner, ancak DesiVicoustic renkli panellerin akıllı görünümünü korumak için mükemmel bir çözüm bulmuştur. Flexi POL A50 panelleri, dayanıklılığının yanı sıra yaratıcı tasarım seçenekleri de sunan özel bir poliüretan renkli yüzeye sahiptir.

Devrim yaratan tasarımı ile DesiVicoustic’in Flexi Panel her tür mekana uygulandığında gerçekten etkili sonuçlar elde edilir. Malzeme, absorpsiyon yüzeyi ve boşluk kalınlığının bilimsel bir kombinasyonu, panelin emme performansının ilk yansımaların tedavisinde son derece etkili olduğunu ifade eder.

Flexi A50 size orta ve yüksek frekanslarda en iyi performansı sunar.

Flexi Kare Sünger teknolojisi

Panel, kayıt ya da yayın stüdyoları gibi özellikle talepkar odalarda yaygın olarak uygulanır ve cazip fiyatlarla piyasadaki en iyi akustik çözümlerden birini sunar. Yapısından dolay kendisine has özel bir özellik barındıran Flexi A50 paneller sırayla uygulandığında, panellerin birleşme noktaları tespit edilemez hale gelir ve kabindeki kabloları gizlemenizi olanak sağlar.

 • Yenilikçi tasarım
 • Yüksek akustik performans
 • Kurulumu kolaydır
 • Çok yönlü ve benzersiz Vicoustic teknolojisi

Ana bilgi

Performans

İşlevsellik: Absorpsiyon
Emilim Frekansı: Orta Frekanslar
AW: 0.6
NRC: 0.600

Kurulum

Kurulum Yeri: Duvar, Tavan Sabitleme
Türü: Tutkal

DesiTouch Sünger

Renkli Akustik Sünger “Teknotouch”

Desitouch sünger; akustik süngerlerin kadife kaplama ile renklendirilmesi sonucunda büyük hassasiyet ile üretilen dekoratif ve üst seviye akustik düzenleyiciler olarak tanınmaktadır.

Desitouch süngerler kalınlıkları ve profil desenleri talep doğrultusunda belirtilerek ve talep edilirse kendinden yapışkanlı olarak üretimi yapılmaktadır.

Teknotouch kulanım alanları uğultu ve çınlama sorunu yaşanan her alanda kolay montajı sayesinde uygulanarak ortam yankı ve uğultuların giderilmesinde ciddi katkı sağlar. Bu getirisinin yanında teknotouch süngerler görsel dokusu ve geniş renk seçeneklerinden ortam ve mekanlara görsel anlamda ciddi değer katan ürünlerdir.

Desitouch Sünger Kullanım Alanları

Desitouch süngerlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Ağırlıklı olarak görsel şıklık ve performans odaklı yapılan uygulamalarda sıkça tercih edilmektedir.

Oldukça geniş olan renk ve model seçenekleri ile standart sayılabilecek olan 50×50 – 60×60 cm ölçülerinden dolayı rahat montaj ve istenilen kombinasyonların yapılmasına imkan tanıdığından, hayal gücünüzün sınırlarını zorlamanıza imkan tanır.

 • Stüdyo
 • Kayıt odası
 • Restaurantlarda
 • Toplantı salonlarında
 • Seminer alanlarında
 • Çağrı merkezi akustik düzenlemesinde ve daha bir çok alanda tercih edilmektedir.
                           Akustik düzenleme ses yalıtımının aksine lokal olarak ortam ve mekanda bulunan eşya ve cihazların konumu da göz önün de bulundurularak minimum %30 oranında lokal olarak müsait olan yüzeylerin kaplanması durumunda ortam ve mekanlardaki yankı ve uğultu problemlerini ortandan tamamen kaldırılmaktadır.

Ahşap Yünü (Heraklite)

Heraklite  Ahşap Yünü

Heraklite, kavak ağaçlarının belirli uzunluklarda dilimlenerek, belirlenen incelik ve genişliklerde rendelenme (ahşap yünü haline) sinin ardından, Özel, sıvı bağlayıcı  çimento ile karıştırılıp, kalıplara dökülmesi ve preslenmesiyle elde edilen yalıtım levhalarıdır. Heraklite piyasa da Heraklit ve Celenit olarak da bilinmektedir. Heraklite (Çimentolu ahşap yünü) beton esaslı özel bir sıvı ile homojen ve tam olarak kaplama yapıldığından yanmaya karşı oldukça dirençlidir.

Kalıptan çıkmış Heraklite (celenit) ahşap yünü levhalar, kenarları kesilip düzeltildikten sonra sevkiyata hazır hale getirilir. Talep üzerine, ihracatlarda levhalar palet üzerinde ve strech film ile kaplanarak nakledilir.

Heraklite  kullanım alanları oldukça geniştir. Dekoratif olan heraklite ham ve boyalı olarak da kullanılabilmektedir.

Heraklite Kullanım Alanları

Stüdyo – Kayıt Odası – Restaurant – Cafe – Clup – Dış Cephe – ve dilediğiniz her yerde farklı ölçü ve şekillerde, dilerseniz alanın tamamını dilerseniz lokal olarak da uygulama yapılmaktadır.

Heraklite Ölçüleri

20, 25, 30, 40, 50 ve 60mm kalınlıklarında ve farklı kombinasyonlarda üretim yapılmaktadır.

Plakalar 60x60cm 60x120cm  olarak imal edilmektedir.

                  Heraklit, çimentolu ahşap yünü levhalar, binaları uzun süre korumakta ve dayanıklılık sağlamaktadır. Malzeme, ahşabın öne çıkan ve koruyucu özelliklerinin hepsini içermektedir:

 • Mükemmel ısı yalıtımı ve ses yutma (absorpsiyon)
 • Neme dayanıklılık
 • Yangına karşı yüksek direnç
 • Kolay ve çabuk uygulama
 • Doğal lifli görünüm
Bizi Arayın