Akustik 3d Panel

Akustik, çoğu zaman ihmal edilen iç tasarımın bir yönüdür. Yeni binalardaki odalar daha büyük yapıldığında ve evlerimizde daha az duvar varsa, akustik elementlere ihtiyaç da artar. İnsan zihni tüm duyularımızdan etkilenir ve can sıkıcı bir ses, sağlığımızı etkiler ve rahatsız edici bir durum ortaya çıkar. Bu konuyla uğraşmak için 2015 yılından bu yana pazarda yeni standartlar belirleyen Desibel Akustik® akustik paneller geliştiriyoruz.

 

Akustik 3d paneller hakkında bilmeniz gerekenler

IA Simgeler şehir

Konut, eğitim, perakende, misafirperverlik ve ticari iç mekanlar için dekoratif ve işlevsel akustik 3d yüzey

Son derece dayanıklı ve uzun vadeli istikrarın sağlanması, Akustik 3d panel montaj kolaylığı sağlar.

IA Simgeler renk örneği

Çağdaş tasarımları ve renkleri bir dizi mevcut,Akustik 3d panel, benzersiz ses yutucu yüzey alanı ile gürültüyü en aza indirir

3D Çini Akustik Grafik

Akustik 3d Panel

Estetik odaklı ve akustik de üstün performans sergiler, akustik 3d panel dokulu yüzeyi sayesinde aradığınız çözüm olabilir. 3D akustik duvar panelleri, konuşma anlaşılabilirliği ve sosyal etkileşimin önemli olduğu akustik ortamı geliştirmek için çalışırken herhangi bir iç mekan için mükemmel bir görsellik özelliği oluşturur. Akustik 3d panel, restoranlar, ofisler, konferans salonları ve kamusal alanlar gibi geniş oda tipleri için güzel bir çözümdür.

Ürünlere Ait Model ve Fiyatlar İçin Bizimle İletişim Kurabilirsiniz.

About the author

Comments are closed.

Bizi Arayın