Renkli Akustik Sünger “Teknotouch”

Desitouch sünger; akustik süngerlerin kadife kaplama ile renklendirilmesi sonucunda büyük hassasiyet ile üretilen dekoratif ve üst seviye akustik düzenleyiciler olarak tanınmaktadır.

Desitouch süngerler kalınlıkları ve profil desenleri talep doğrultusunda belirtilerek ve talep edilirse kendinden yapışkanlı olarak üretimi yapılmaktadır.

Teknotouch kulanım alanları uğultu ve çınlama sorunu yaşanan her alanda kolay montajı sayesinde uygulanarak ortam yankı ve uğultuların giderilmesinde ciddi katkı sağlar. Bu getirisinin yanında teknotouch süngerler görsel dokusu ve geniş renk seçeneklerinden ortam ve mekanlara görsel anlamda ciddi değer katan ürünlerdir.

Desitouch Sünger Kullanım Alanları

Desitouch süngerlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Ağırlıklı olarak görsel şıklık ve performans odaklı yapılan uygulamalarda sıkça tercih edilmektedir.

Oldukça geniş olan renk ve model seçenekleri ile standart sayılabilecek olan 50×50 – 60×60 cm ölçülerinden dolayı rahat montaj ve istenilen kombinasyonların yapılmasına imkan tanıdığından, hayal gücünüzün sınırlarını zorlamanıza imkan tanır.

  • Stüdyo
  • Kayıt odası
  • Restaurantlarda
  • Toplantı salonlarında
  • Seminer alanlarında
  • Çağrı merkezi akustik düzenlemesinde ve daha bir çok alanda tercih edilmektedir.
                           Akustik düzenleme ses yalıtımının aksine lokal olarak ortam ve mekanda bulunan eşya ve cihazların konumu da göz önün de bulundurularak minimum %30 oranında lokal olarak müsait olan yüzeylerin kaplanması durumunda ortam ve mekanlardaki yankı ve uğultu problemlerini ortandan tamamen kaldırılmaktadır.
About the author

Comments are closed.

Bizi Arayın