Akustik Paneller

Akustik Ses Yalıtımı

Bir mekana akustik ses yalıtımı yapılarak mekanda birden fazla frekans oluşmasını önleyebilirsiniz.Böylelikle ortamda ki ses kalitesi ve verimliliği aratacaktır.Müzik odası, canlı müzik yapan cafeler, sinema odası,çağrı merkezleri, stüdyo gibi yerler akustik düzenleme yapması gereken mekanların başında gelmektedir.Akustik ses yalıtımında kullanılan 

akustik ses yalıtımı

Vicoustik Flexi A50 Soğurucu Panel

vicoustic-flexi-a50-sogurucu-panel-desibel-akustik-urunleri

60×60 ebatlarında üretilen bu ürünümüz orta ve üst frekanslarda  bütün akustik düzenleme ihtiyacı duyulan alanlarda kullanıma uygundur. Ürünün montajı hızlı temiz ve kolaydır. İhtiyaç duyulan alanlarda lokal simetrik ya da asimetrik olarak uygulanabilir. 35dns yoğunlukta imal edilen ürün yüksek soğurma ve akustik performans değerlerine sahiptir

KUMAŞ KAPLI AKUSTİK PANEL 95KG/M3 60X60CM 40MM

kumas kaplı akustik panel

95kg/m3  akustik cam yününün akustik tela ile komple kaplanması sonrası kenarların güçlendirilmesi en son katman özel olarak üretilmiş aleve dayanıklı akustik kumaş ile kaplanması sonucu elde edilir.Ürünler projeye ve talebe göre özel ölçülerde üretim yapılabilmektedir.nrc 0.95 1.00 akustik degerlerine sahip ürünümüz ts en 13501-1 + a1:2013 standartlarına göre a2 s1 d0 sınıfı aleve dayanıklıdır.Onlarca renk seçeneği bulunan ürünümüz kullanılan alanlarda sesin kalitesi artırmakla beraber dekoratif çözümler sunar

KULLANIM ALANLARI

Sinema salonları

Çağrı merkezleri 

Ofisler ve toplantı salonları

Radyo ve tv stüdyoları

Müzik stüdyoları

Home sinema ve home ofisler

Hava alanı-lobi- avm gibi insanın ve sesin yoğun oldugu alanlar

Fiyat 1 adet 40 mm kalınlığında 60 cm x 60 cm ürün içindir. 

Kanallı Desi Sünger 50*50*7 cm

Kumaş Akustik Panel

95kg/m3  akustik cam yününün akustik tela ile komple kaplanması sonrası kenarların güçlendirilmesi en son katman özel olarak üretilmiş aleve dayanıklı akustik kumaş ile kaplanması sonucu elde edilir. Ürünler projeye ve talebe göre özel ölçülerde üretim yapılabilmektedir.

nrc 0.95 1.00 akustik değerlerine sahip ürünümüz ts en 13501-1 + a1:2013 standartlarına göre a2 s1 d0 sınıfı aleve dayanıklıdır.

Onlarca renk seçeneği bulunan ürünümüz kullanılan alanlarda sesin kalitesi artırmakla beraber dekoratif çözümler sunar

Basstrap Köşe Akustik Sünger 12,50*12,50,70 cm

basstrap akustik sünger

“Boostrap Pro60” akustik panel, mekan akustiğinde düşük frekanstaki ses dalgalarını hapsetmek amacıyla kullanılması gereken bir üründür. Özellikle köşelerde sıkışan bass ses dalgaları, köşelere yerleştirilen “BASS TEAP” lar ile düşük frekanstaki akustik sorunlar ortadan kaldırılmış olur.

Ön yüzeyi ahşaptan olup Helmholtz Rezonatör olarak çalışmaktadır. Bu ürün düşük frekanslarda (50-150Hz) maksimum ses emilimi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Delikli panel olması ayrıca ürüne Diffusor özelliği de vermektedir. Bu ürün orta ve yüksek frekanslarda da oldukça etkilidir. Çok işlevsel olan bu ürün profesyonellerin vazgeçilmezleri arasındadır.

Diğer Ürünlerimizide İnceleyin

Akustik paneller mekanda değişken frekanstaki ses dalgalarının yayılarak tavan ve duvar yüzeyine çarpması neticesinde rezonansa girmesini önleyici ve ses problemlerini çözerek sesin net olarak duyulmasına imkan veren dekoratif ürünlerdir.

Bazı Müşterilerimizin Yorumları