dB Medikal Paravan

dB Medikal paravanlar çok amaçlı ve yönlü olarak, pratik ve etkili bir medikal seperasyondur, özel muayene alanlarında, hastanelerde, ve ihtiyaç duyulan her alanda pratik, kullanışlı ve anti bakteriyel yapısı ile de kullanıcı dostu bir üründür.

dB Medikal paravan kullanımı tüm Dünya da olduğu gibi ülkemizde de kullanımı oldukça yaygındır.

dB Medikal paravan bölmeler; kullanılacağı alana ekstra bir maliyet ve iş gücü oluşturmadan kolay ve hızlı bir şekilde kullanıma hazır olur ve her daim kullanıma hazır olarak az bir alan da bekler, Db medikal paravanların ağırlıklı kullanım alanları hastane, muayene odası ve acil servis alanları olduğundan dB medikal paravanlar hijyenik yapısı, zengin hareket kabiliyeti, ihtiyaca göre üretilen panel boyu, uzunlukları ve renk seçenekleri ile, kullanıcılara hem görsel hemde performans açısında talepleri karşılamaktadır. dB Medikal, hastane paravanları hareketli, tekerlekli paravanlar olarak da üretimi yapılmaktadır, bu sayede kullanıcılara arzu edildiği gibi odalarını bölmeleri ve istedikleri zaman da eski hallerine dönüştürmelerine olanak sağlar

Tekerlekli paravanları tercih eden kullanıcılarımız şekil ve kullanım alanları bakımından istenilen kombinasyonları gerçekleştirebilmektedirler.

dB Medikal paravan bölme sistemlerimizin ihtiyaca göre üretim yaptığımızdan bakış açımız; “hızlı ve etkili bölünmüş alan”.

dB Medikal paravan düzenekleri, oda bütünlüğüne ve görselliğine zarar vermeden odanıza adapte olur hareketli paravan sistemleri ihtiyaç duyulmadığı durumlarda bir sonraki ihtiyaca kadar katlı ve çok az bir alan kaplayarak kıyı ve köşelerde kalabilir.İstenilen ölçülerde tasarlanabilen hastane paravanları göz teması istenilen alanlarda, cihaz ekranı görülmesi gereken alanlarda yada istenmeyen alanlara göre uzunluk ölçüleri değişkenlik göstermektedir.

Hafiftir, kolay taşınabilir.

dB Medikal paravanlar kısa talep doğrultusunda ve ihtiyaca göre üretilmektedir.

Hasta muayene paravanları ölçüleri alana göre değişkenlik gösterirken, acil servis paravanları daha kapsamlı ve geniş ölçülerde üretilmektedir, diş polikliniği paravanı ise tamamen kullanıcıya bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu örnekler çoğaltılabilir.

About the author

Comments are closed.

Bizi Arayın