Basotect Sünger

Basotech, melamin sünger; Yanmaz, anti bakteriyel ve hafif akustik ve ses yalıtım süngeri olarak da bilinmektedir. Ürünün 1 m3/kg değeri 8-11 kg aralığındadır. Buna istinaden demir, hava, deniz ve kara ulaşımında, fayda sağlanan araçların ses yalıtımı ve dolgu malzemesi olarak kullanılmaktadır. Antibakteriyel olmasından dolayı ürünler ofis, çağrı merkezi, kulak işitme odası, MR odası, ve ses çınlama, yankı problemlerinin olduğu her v kullanıma uygun üründür. İki renk seçeneği ile sunulan ürünümüz gri ve beyaz olmak üzere iki faklı rende üretilir.  Açık renk olması ortam görselini ön plana çıkarması ve hijyenik bir ortam izlenimi bırakması için de önemlidir.

Basotect Sünger Özellikleri

*Antibakteriyel olması *Tamamen yanmaz olması *9 ile 11 Kğ / M³  ağırlıklarında olmasıdır. * Renk seçenekleri GRİ ve BEYAZ Bu ürünlerin  imalatlarında hammadde dışında ekstra olarak ilave malzeme kullanılmamasıdır.Sık gözenekli, yangına dayanıklı, λ=0,035W/mK ısı iletim değerine sahip olması tercih sebeplerindendir. Belli başlıca kullanım alanları : Ortam akustiği düzenlemelerinde MR radyoloji odaları. Kulak işitme dinleme odaları. her türlü akustik düzenleme  uygulamalarında kolaylıkla uygulanır ve kir tutmama özelliği sayesinde uzun süreler sorunsuz kullanma olanağı sağlar.

Basotect Akustik Test Raporu

Basotect Yanmazlık Test Raporu

          Akustik Sünger Ebatları ve Yoğunlukları ; 100×100, 100×200 ebatlarında ve 20, 30, 40 ve 50 mm kalınlıkların da 50, 70, 90 yoğunluklarında üretim seçenekleri mevcuttur. Yoğunluk genel itibari ile ürünün yanmaz lığını arttırmaktadır. Minimum seviyede ise ses yalıtımını etkilemektedir. **Kendinden Yapışkan,Alüminyum Folyo, Suni Deri, Keçe, Su Geçirmez Film, Ses Bariyeri, Desipan ( Bondex ), Kadife  laminasyonları da yapılmaktadır. **Yukarıdaki kaplama işlemleri değişkenlik göstermektedir.
About the author

Comments are closed.

Bizi Arayın