Akustik Labirent Sünger

Labirent sünger görünümüyle yüksek ses temposu veya gürültü – uğultu problemi  olan alanlara akustik  düzenleme ihtiyacı için mekanlarda sıkça tercih edilen ürünümüz, diğer akustik ürünlerimiz gibi ısıya dayanıklı, yanmaz akustik sünger uzun süreli kullanılabilir yalıtım malzemesidir. Labirent sünger ofis odası, stüdyo odası, reji odası, ses kayıt odası, tiyatro salonu, konferans salonu, müzik odası, hidrofor, asansör dairesi gibi bir çok akustik düzenleme ve ses yalıtımı ihtiyacı olan ortamda kolaylıkla uygulayabilmektedir.

Labirent sünger ortam ve mekanlarda ki yankı ve çınlamaların absorbe edilmesin de ve ortam mekanlarda yapılacak olan diyalog ve müzik dinletilerinin kulağa akustik, kaliteli ve hoş gelmesine zemin hazırlayan akustik yanmaz süngerdir.

Akustik Sünger Modelleri

Labirent Sünger Ebatları ve Yoğunlukları ;

100×100, 100×200 ebatlarında ve 20, 30, 40 ve 50 mm kalınlıkların da 50, 70, 90 yoğunluklarında üretim seçenekleri mevcuttur. Yoğunluk genel itibari ile ürünün yanmaz lığını arttırmaktadır. Minimum seviyede ise ses yalıtımını etkilemektedir.

**Kendinden Yapışkan,Alüminyum Folyo, Suni Deri, Keçe, Su Geçirmez Film, Ses Bariyeri, Desipan ( Bondex ), Kadife  laminasyonları da yapılmaktadır.

**Yukarıdaki kaplama işlemleri değişkenlik göstermektedir.

About the author

Comments are closed.

Bizi Arayın