Piramit Sünger

Akustik Piramit Sünger

Piramit süngerler, ses yalımı ve akustik düzenleme amaçlı olarak gürültü izolasyonları, ses yutucu ve soğurucu olarak ağırlıklı kullanılan akustik üründür.Piramit sünger aşağıdaki belirtilen alanlarda ve daha bir çok alanla kullanılmaktadır.

Piramit sünger yoğunluk ve kalınlıklarına göre değişkenlik göstermektedir, Bu fiziki farklılıkları ses yalıtım ve yanmaz sünger değerleri de değişkenlik göstermektedir.

Piramit Sünger Kullanım Alanları

Bütün ses ve yankı problemleri olan alanlarda en çok kullanılan yanmaz piramit süngerler, yanmaz yapısı ile en ufak yanma belirtisi bile göstermeyen, sertifikalara ve test raporlarına sahip güvenilir akustik süngerler dir.

Piramit süngerler jeneratör, hidrofor asansör daireleri ve bunlara  benzer alanlarda elektrik kontağından, sigortadan ve benzeri nedenlerden çıkabilecek yangına istinaden üretilen ve yanmaz olan ürünlerimiz, her alan da kullanıma uygun olan yapısı ile mekanlardaki gürültünün emilmesini ve gürültünün azaltılmasında yardımcı olur.

Akustik Sünger Modelleri

Piramit Sünger Ebatları ve Yoğunlukları ;

100×100, 100×200 ebatlarında ve 20, 30, 40 ve 50 mm kalınlıkların da 50, 70, 90 yoğunluklarında üretim seçenekleri mevcuttur. Yoğunluk genel itibari ile ürünün yanmaz lığını arttırmaktadır. Minimum seviyede ise ses yalıtımını etkilemektedir.

**Kendinden Yapışkan,Alüminyum Folyo, Suni Deri, Keçe, Su Geçirmez Film, Ses Bariyeri, Desipan ( Bondex ), Kadife  laminasyonları da yapılmaktadır.

**Yukarıdaki kaplama işlemleri değişkenlik göstermektedir.

About the author

Comments are closed.

Bizi Arayın