Speciyal sünger;

Speciyal sünger ses emici, yankı giderici özelliği ile gürültü, çınlama, ekoyu engelleyen bir ses yalıtım ve akustik düzenleme malzemesidir. Speciyal süngerler mekandaki yankı, çınlama ve eko gibi ses problemlerini kesin çözüme kavuşturmakla beraber akustik düzenleyici ve sesin kalitesini arttırmaya fayda sağlayıcıdır.

Speciyal sünger jeneratör hidrofor asansör dairelerinin yanı sıra stüdyo, kayıt odası, bateri, piyano odası ve buna benzer alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Speciyal yanmaz akustik süngerler yapısı ile mekanlardaki gürültünün emilmesini ve rahatsız edici seslerin azaltılmasında yardımcı olur .

Akustik Sünger Modelleri

Speciyal Sünger Ebatları ve Yoğunlukları ;

100×100, 100×200 ebatlarında ve 20, 30, 40 ve 50 mm kalınlıkların da 50, 70, 90 yoğunluklarında üretim seçenekleri mevcuttur. Yoğunluk genel itibari ile ürünün yanmaz lığını arttırmaktadır. Minimum seviyede ise ses yalıtımını etkilemektedir.

**Kendinden Yapışkan,Alüminyum Folyo, Suni Deri, Keçe, Su Geçirmez Film, Ses Bariyeri, Desipan ( Bondex ), Kadife  laminasyonları da yapılmaktadır.

**Yukarıdaki kaplama işlemleri değişkenlik göstermektedir.

About the author

Comments are closed.

Bizi Arayın