Yanmaz Süngerler

Labirent Sünger

Sipesiyal Sünger

 

 

 

 

 

 

 

Yanmaz sünger; Çeşitli  kimyasalların birleşiminden, kapalı gözenek hücre yapı teknolojisinde üretilen yanmaz akustik sünger, akustik ve ses yalıtım ürünüdür.Yanmaz akustik süngerler m3 bazında kalıpta imal edilerek istenilen profil, ölçü ve kalınlıklarda imalatı yapılmaktadır.İlk üretim de FR 26 alev yürümez olarak üretilen yanmaz sünger olabilmesi için çeşitli kimyasallar ile dinlendirilerek yıkanması sonucunda yanmaz akustikler sünger halini almaktadır.

Kullanım alanları olarak jeneratör, asansör, kompresör ve bunlara benzer diğer alanların yanı sıra ev içi bateri, gitar, piyano ve diğer enstrümanların kullanıldığı odalarda yankı gidermek ve ses kalitesini arttırmak adına ağırlıklı kullanılan ürünlerdir.

Yanmaz akustik sünger ürünleri tam manasında ses yalıtım yapmamakla birlikte, çınlama ve yankıyı giderdiğinden %20 oranında ortam sesinin ve ses dalgalarının azaltılmasına yardımcı olur.

Dekoratif olmayan yanmaz akustik süngerler performans olarak, dekoratif ürünlerden hiç bir eksiği yoktur.

Piramit Sünger

Yanmaz Yumurta Sünger

Akustik Sünger Düz

Yanmaz Melamin Basotect Sünger

 

 

 

 

 

Akustik Sünger Modelleri

 

Yanmaz Sünger Ebatları ve Yoğunlukları ;

100×100, 100×200 ebatlarında ve 20, 30, 40 ve 50 mm kalınlıkların da 50, 70, 90 yoğunluklarında üretim seçenekleri mevcuttur. Yoğunluk genel itibari ile ürünün yanmaz lığını arttırmaktadır. Minimum seviyede ise ses yalıtımını etkilemektedir.

**Kendinden Yapışkan,Alüminyum Folyo, Suni Deri, Keçe, Su Geçirmez Film, Ses Bariyeri, Desipan ( Bondex ), Kadife  laminasyonları da yapılmaktadır.

**Yukarıdaki kaplama işlemleri değişkenlik göstermektedir.

 

Markası        :   Desib

About the author

Comments are closed.

Bizi Arayın