Bariyerli Basotect ( Melamin Sünger )

Bariyerli Basotech, melamin sünger; Yanmaz, anti bakteriyel ve hafif akustik ve ses yalıtım süngeri olarak da bilinmektedir. Ürünün 1 m3/kg değeri 8-11 kg aralığındadır. Buna istinaden demir, hava, deniz ve kara ulaşımında, fayda sağlanan araçların ses yalıtımı ve dolgu malzemesi olarak kullanılmaktadır. Antibakteriyel olmasından dolayı ürünler ofis, çağrı merkezi, kulak işitme odası, MR odası, ve ses çınlama, yankı problemlerinin olduğu her alanda kullanıma uygun üründür. İki renk seçeneği ile sunulan ürünümüz gri ve beyaz olmak üzere iki faklı rende üretilir.  Açık renk olması ortam görselini ön plana çıkarması ve hijyenik bir ortam izlenimi bırakması için de önemlidir.

Basotect fiyatları, akustik sünger fiyatlarına nazaran yüksektir bunun sebebi olarak ürün performans ve kalitesi denilebilir.

Akustik düzenleme amaçlı kullanımlarda lokal olarak uygulanmaktadır. Tavan tamamı olamak kaydı ile duvarlarda belirli aralıklarda ve ortama görsel katkı sağlayacak şekilde uygulanmaktadır.

Bariyerli-Basotect-Melamin-1Tümüyle yanmaz olan basotect  ortam akustiği düzenlemesi olarak da farklı laminasyon işlemeleri ile ciddi ses yalıtımı ihtiyacına da cevap verebilmektedir.

Basotect Sünger Modelleri

Gri Labirent Basotect      Gri Piramit Basotect      Gri Sipeciyal Basotect      Gri Yumurta Basotect      Gri Düz Basotect

Beyaz Labirent Basotect      Beyaz Piramit Basotect      Beyaz Sipeciyal Basotect      BeyazYumurta Basotect      Beyaz Düz Basotect

Akustik Sünger Ebatları ve Yoğunlukları ;

100×100, 100×200 ebatlarında ve 20, 30, 40 ve 50 mm kalınlıkların da 50, 70, 90 yoğunluklarında üretim seçenekleri mevcuttur. Yoğunluk genel itibari ile ürünün yanmaz lığını arttırmaktadır. Minimum seviyede ise ses yalıtımını etkilemektedir.

**Kendinden Yapışkan,Alüminyum Folyo, Suni Deri, Keçe, Su Geçirmez Film, Ses Bariyeri, Desipan ( Bondex ), Kadife  laminasyonları da yapılmaktadır.

**Yukarıdaki kaplama işlemleri değişkenlik göstermektedir.

About the author

Comments are closed.

Bizi Arayın