Toplantı – Konferans Odası Ses Yalıtımı

Gizlilik ve Üstün Ses Yalıtımı

Bir konferans – Toplantı odası ortamında iyi bir ses yalıtımı ve akustik uygulamalar, konferans ve toplantı salonlarına görsel şıklık, kaliteli ve güvenli görüşmelere olanak sağlar. Bir konferans salonunun ses yalıtımında karşılaşılan zorluk, mekanın tasarımı üzerinde ödün vermeden birinci sınıf bir ses kalitesi sunmaktır. Ses yalıtımı uygulaması yapılan konferans – toplantı odaları, oda yankılanmalarının azalması, yankıların giderilmesi, konuşma ve iletişim de artış ve daha kullanıcı dostu bir alan sahip olmaya olanak sağlar.

 

Konferans Salonu Ses Yalıtım Bakımı 

Konferans – Toplantı salonunuzdaki ses yalıtımı için, Uygulama Kılavuzumuzun ses yalıtımı veya akustik düzenleme bölümünde belirtilen akustik sünger, akustik panel ve desipan Gürültü Kontrolü ses geçirmezlik malzemelerini inceleyebilirsiniz . Orada müşterilerimize, ağır ses bariyer membranımızı ve diğer ses yalıtım ürünlerimizi kullanarak konferans – toplantı salonunda ortak bir duvar veya tavan sesinin yalıtımında kullanılan katmanlama teknikleri aracılığıyla rehberlik ederiz . Yalıtım konferans – toplantı salonunu gürültüye karşı korur, alan içinde daha fazla gizlilik yaratır ve bitişik alanlardan gelen konferans odasına gürültü ve seslerin izole edilmesine fayda sağlar.


Tavan Akustik Ürünleri Konferans – Toplantı Salonu Akustiğini Düzenler Konferans – Toplantı salonunda 
üretilen seslerin kalitesini kontrol etmek için gerekli malzemeler ile yalıtımı sağlanır, odaya yüzeye uygulanacak belirlenen ses panelinin kurulması ortamdaki yankının kontrol altına alınmasını sağlar. Bu akustik panelleri, arka plandaki ses seviyesini düşürmek ve orijinal sese netlik kazandırmak için alan içindeki istenmeyen yankıları emilmesini sağlar. Konuşmaya netlik kazandırır veya sesli video sunumları ve konferans aramaları için kaliteli net ses için ses panelleri kullanılır.

Bir Konferans Salonunun Ses Yalıtımı İçin İpuçları

Duvar veya tavanlar aracılığıyla odanın içine veya dışına çıkan gürültüye ilişkin endişeleriniz varsa, bu tedaviyi iki aşamaya bölün. Bu soruna sahip değilseniz, yalnızca konferans salonu yankı ve uğultu problemleriniz için akustik ürünler üzerine odaklanın . Ses geçişleri ile alakalı sorun yaşarsanız, önce ses bariyeri malzemelerinin kullanımını, daha sonra emici panelleri ikinci olarak hedefleyin.

 

About the author

Comments are closed.

Bizi Arayın