Titreşim Sönümleyici Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses vibrasyon takozları veya titreşim takozları diyede bilinen titreşim sönümleyicilerin,sarsıntı ve gürültü emici olarak  kullanımı  yaygındır.

Titreşim Emici Ayaklar; Vibrasyondan Kaynaklanan seslerin izolasyonların da yoğun kullanılan ses yalıtım ürünüdür.

Profesyonel Stüdyo, Kayıt odası ve benzeri oda ve mekanlara da çelik yapı ile yapı arasında sönümleyiciler olarak kullanılmaktadır.

Jeneratör ses yalıtımı, kompresör ses yalıtımı ve bu cihazlar gibi titreşim oluşturan ürünlerin alt kısımlarında vibrasyon sönümleyici olarak kullanılmaktadır.

Titreşim Emici Takozlar Ağır ve Vibrasyon oluşturan makine ve cihazların titreşimden doğan ses ve uğultuların izole edilmesin kullanılmaktadır.

Standart ürünlerin aksine İhtiyaca göre de üretim yapılmaktadır.

Kullanım Alanları

Motor kulak takozları, klima-havalandırma lastik takozları, kompresör-jeneratör lastik ayak takozları, hassas ve ağır tip terazi ayakları, laboratuvar tezgahları kauçuk takoz aksamları, maden sanayii ağır tip elek takozları, demir çelik sanayi pres bant takozları. Tek-Çift tarafı civatalı vibrasyon takozları, kör somunlu lastik takoz imalatları, metal sıvama parçalı özel model sarsıntı emici kauçuk takoz imalatı.
Civatalı vibrasyon takozları; dairesel tip vibrasyon takozu,çanak tip vibrasyon takozu,metalli kaucuk (sandviç)takoz ve metal kaucuk burç şeklinde gruplandırılmıştır.

About the author

Comments are closed.

Bizi Arayın