Kauçuk Şilte

SBR Kauçuk nedir?

Zemin ses yalıtımı ve vibrasyon izolasyonların da etkin izolasyon yapan, aynı zamanda ısı yalıtımı bakımından da çözüm üreten zemin ses yalıtım şiltesidir. Sbr kauçuk şap altı zemin ses yalıtım malzemeleri, zemin gürültü ve titreşim yalıtımlarında, sbr kauçuk şap ve parke altında yüksek ana donatı betonu üzerinde ve döşeme seviye betonu altında yerleştirilecek minimum 3-10 mm kalınlıkla uygulanabilir.

Kullanım Alanları

Darbeden kaynaklı seslerin absorbe edilmesinde ve katlar arası ses geçirgenliğinin azaltılmasında yüksek verimlilik sağlayan sbr kauçuk şilteler aynı zamanda vibrasyon seslerini de yalıtmaktadır.

Zemin Ses Yalıtımı

%100 geri dönüşüm kauçuk ve natürel kauçuk olmak üzere 2 tür farklı kauçuk ham maddesi ile imal edilen bu ürün SBR Rulo Kauçuklar olarak açık- kapalı alan spor sahalarında, inşaat alanlarında ve diğer çalışma alanlarında stabil bir çalışma ortamı oluşturulması için tasarlanmıştır. Granür olarakta üretilebilen rulo kauçuklarımızın kalınlıkları 3 mm den başlayarak ihtiyaca göre çeşitli kalınlıklara göre özel imal edilebilir. Rulo kauçukların spor alanlarında akrilik ve poliüretan zemin alt katmanlarında kullanımlarının yanı sıra, çalışma alanlarındaki pürüzlü yerleri tamamı ile kapatarak tam bir izolasyon sağlamaktadır.

Parke Altı Kauçuk

SBR Rulo kauçuk ürünleri, ses yalıtımı yanı sıra, ısı kaybını da önleyerek ısınma giderlerinde de tasarruf yaptırır böylece ısı izolasyonu da sağlamaktadır. Uygulaması çok kolaydır.

Zemin Kauçukları Ebatları

Proje bazlı üretimi yapılan ses yalıtım şiltelerinin kalınlık ve boyları talep doğrultusunda üretilmektedir.

About the author

Comments are closed.

Bizi Arayın